Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/imageбьормпеквнепгршо.jpg

Раді вітати Вас на сайті Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 147 Харківської міської ради Харківської області.

У 2021/2022 навчальному році функціонуватимуть:
5-А клас з мовою навчання національних меншин (російська);
5-Б клас з українською мовою навчання;
10-А клас з українською мовою навчання, з вивченням історії України на профільному рівні;
11-А клас з українською мовою навчання, з вивченням історії України на профільному рівні.

Профілактика захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19

/Files/photogallery/7020/IMGA0597.JPG

Загальна інформація про школу:

Відповідно до статті 7 Закону України "Про освіту" та статті 21 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" мовою освітнього процесу у ХЗОШ № 147 є державна мова - українська.

У школі також функціонують класи з мовою навчання національної меньшини (російська).

Загальна кількість класів - 24.
Загальна кількість вчителів - 43.
Загальна кількість учнів - 714.

Наша адреса:
61204, м. Харків, проспект Перемоги, 68-Д.

Схема проїзду:

Схема проїзду

Телефон: 725-85-48, +380687070748

sc147dzr@ukr.net
sch147@kharkivosvita.net.ua

Якщо Ви не визначились із вибором школи, де буде навчатись Ваша дитина, ми запрошуємо Вас! Будемо раді допомогти Вам і Вашим дітям в розширенні кругозору та всебічному розвитку здібностей і нахилів.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.