/Files/images/психолог.jpg

Кізенок Діана Володимирівна

Спеціаліст І категорії
Стаж роботи 11 років

Професійне кредо: «Масштаб вашої особистості визначається величиною проблеми, яка здатна вас вивести з себе». Зігмунд Фрейд

Графік онлайн - консультацій:
За попереднім записом за телефоном:095-329-98-23

Понеділок: 14.00 - 16.00

Четвер: 14.00 - 16.00

Як жити і навчатися в умовах війни:

Правила безпеки під час війни. Інформація для підлітків.

Як навчатися в умовах війни

Проєкт психологічної підтримки "Поруч"

Інформаційні ресурси щодо психологічної допомоги під час війни

Сирена – моя помічниця. Що таке сигнал повітряної тривоги та як поводитися.

Національна гаряча лінія для дітей та молоді

/Files/images/62485ed1f26be188235157.png

/Files/images/заспокоєння.jpg

/Files/images/формули заспокоення.jpg

/Files/images/274318423_5065064210224736_2133773490957839730_n-300x300@2x.png

/Files/images/316293651_515966847224203_4971788086720973713_n.jpg

Мінна безпека

"Безпечні канікули" мультфільм для дітей

Навчаємось мінній безпеці: пес Патрон про касетні боєприпаси

Навчаємось мінній безпеці: фугасна протипіхотна міна

Навчаємось мінній безпеці: про протитанкову гранату до РПГ

Основною метою діяльності психологічної служби є:

- Підтримка психологічного здоров'я учасників освітнього процесу в умовах сьогодення.

- Супровід учасників навчально-виховного процесу під час адаптації до нових реалій життя в умовах воєнного стану.

- Допомога учасникам освітнього процесу у створенні сприятливих умов для підвищення рівня навчальної мотивації як визначального фактору організації діяльності учнів школи в умовах соціалізації.

- Психологічний супровід учнів в умовах перехідного періоду до навчання у Нової української школі. Виявлення найбільш актуальних аспектів проблем адаптації учнів до навчання та створення системи спільної роботи педагогічного колективу і батьків для подолання шкільної дезадаптації.

- Подальша реалізація програми «Спільнота» в рамках проєкту закладу освіти «Школа сучасних батьків», якій спрямований на покращення якості взаємодії батьків та педагогів для становлення учня як особистості.

Основні завдання практичного психолога:

- Підтримка, регулювання і формування здорового соціально-психологічного клімату в учнівських та педагогічних колективах в закладі вцілому;

- формування навичок безпечної, відповідальної, толерантної поведінки задля зниження ступеня агресивності, подолання випадків насильства;

- профілактика суїцидальних тенденцій серед учнівської молоді;

- профілактика торгівлі людьми в умовах воєнної агресії; ;

- забезпечення та психологічний супровід підготовки учнів до професійного самовизначення;

- підвищення стресостійкості учасників навчально- виховного процесу;

- надання психологічної допомоги учням, які постраждали від війни та батьки яких знаходяться в зоні бойових дій.

- формування знань, вмінь та навичок самодопомоги, самопідтримки у складних життєвих ситуаціях.

- розвиток емоційного інтелекту;

- профілактика конфліктної поведінки учнів;

- психологічна підтримка обдарованих дітей;

- супровід учнів та педагогів 1-4кл

- супровід дітей з особливими освітніми потребами;

- робота щодо подолання негативних проявів в поведінці учнів, схильних до девіантних, делінквентних проявів;

- підвищення психологічної культури всіх учасників навчально-виховного процесу.

Очікувані результати:

- Нормалізація психоемоційного стану, подолання негативних станів.

- Підвищення стресостійкості та опірності до складних життєвих .ситуацій всіх учасників навчально- виховного процесу.

- Корекція негативних проявів в поведінці учнів.

- Підвищення рівня мотивації школярів до умов навчання.

- Поліпшення мікроклімату у класних колективах.

- Зменшення кількості насильницьких проявів

- Підвищення рівня культури соціально-психологічної взаємодії.

Напрямки роботи практичного психолога школи

- Надання психологічної підтримки, рекомендацій учасникам навчально-виховного процесу щодо стабілізації власного емоційного стану в умовах військового часу.

- Організація та проведення моніторингових досліджень (адаптація 1-х, 5-х, 10-го класів до нових умов навчання)

- Професійна просвіта та професійний вибір учнів 4-11-х класів. Тісна співпраця з батьками в цьому напрямку.

- Корекція розвитку розумового, емоційного та соціального інтелекту (корекційно-розвивальні заняття з застосуванням арт-методів з учнями 2-10 класів).

- Корекційно-розвивальні заняття щодо підвищення рівня навчальної мотивації учнів за програмою «Шлях до успішного навчання».

- Тренінгові заняття з учнями із застосуванням арт-методів.

- Профілактика конфліктних взаємовідносин (корекційно-розвивальні тренінги з учнями 5-9-х класів з гуртування колективу за програмою «Розвиток згуртованості колективу класу»).

- Профілактика та корекція стресів (стосується всіх учасників освітнього процесу школи).

- Робота з учнями з особливими потребами в навчанні (індивідуальні заняття з дітьми за програмою «Корекція розвитку» та їх батьками за програмою «Психологічний супровід інклюзивної освіти».

- Систематична психологічна просвіта учасників освітнього процесу школи на пед нарадах, батьківських зборах, виховних годинах.

- Систематична просвіта вчителів та батьків через соціальні мережі за темою «Вікові особливості дітей та деякі правила спілкування з ними».

- Надання рекомендацій батькам та вчителям щодо розвитку розумового та емоційного інтелекту в умовах соціалізації; як не травмувати психіку дитини в умовах дистанційного та змішаного навчання.

- Підвищення психологічної компетентності членів педагогічного колективу та сприяння їх емоційно-позитивному почуттю: організація та проведення тренінгів, виступи на нарадах, консультування.

- Діагностичний напрямок за потребою.

- Виконання роботи за запитами адміністрації та вчителів школи.

- Запровадження на сайті закладу освіти сторінки «Кабінет психолога» та онлайн-консультування.

/Files/images/мотивація до навчання.jpg

/Files/images/прості правила.jpg