В 2022/2023 навчальному році педагоги школи брали участь і стали переможцями районних конкурсів:

Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» номінація "Історія", Вовк М. В., ІІІ місце.

Всеукраїнський конкурс «Молода людина року» у номінації «Діяльність у невиробничій сфері» - учитель інформатики Одноріг В.О. став переможцем районного етапу.

В 2021/2022 навчальному році педагоги школи брали участь і стали переможцями районних конкурсів:

Учитель інформатики Одноріг В.О., учитель мистецтва Волошина І.В. брали участь у конкурсі «Учитель року-2022» та за результатами конкурсних змагань мають такі досягнення:

Волошина І.В., І місце на районному етапі конкурсу «Учитель року-2022» у номінації «Музичне мистецтво», учасник міського етапу.

Одноріг В.О., І місце на районному етапі конкурсу «Учитель року-2022» у номінації «Інформатика», учасник міського етапу.

В 2020/ 2021 навчальному році педагоги школи брали участь і стали переможцями районних конкурсів:

Чіркова І.В. - дипломант, І(райониний) етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року- 2020", номінація «Початкова школа»;

Нежид Є.В. - І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020», номінація «Бібліотека – територія читання» - І місце, обласний етап - ІІІ місце.

В 2019/2020 навчальному році педагоги школи брали участь і стали переможцями районних конкурсів:

Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»:

номінація «Бібліотечна справа» І місце - Нежид Є. В., завідувач бібліотекою ХЗОШ № 147;

номінація «Спеціальна та інклюзивна освіта» ІІІ місце - Чіркова І.В., вчитель ХЗОШ № 147.

Районний фестиваль кращих практик педагогів закладів освіти Шевченківського району «Калейдоскоп педагогічних знахідок»:

номінація «Початкова освіта» І місце – Чіркова І.В., вчитель ХЗОШ № 147;

номінація «Виховна робота»
І місце - Карєва Т.М., заступник директора з НВР ХЗОШ № 147;

номінація «Бібліотечна справа»
І місце - Нежид Є.В., завідувач бібліотекою ХЗОШ №147.

І (райониний) етап Всеукраїнського конкурсу"Учитель року- 2020":

Чіркова І.В., вчитель ХЗОШ № 147 - дипломант.

І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»:

номінація «Бібліотека – територія читання»:
І місце – Нежид Є.В., завідувач бібліотекою ХЗОШ №147.

В 2018/2019 навчальному році педагоги школи брали участь і стали переможцями районних конкурсів:

Переможці районного фестивалю «Калейдоскоп педагогічних знахідок»:

номінація "Математика" Диплом І ступеня - Пухтінова Л.І., вчитель ХЗОШ № 147;

номінація "Трудове навчання" Диплом ІІІ ступеня- Нестерцова Т.Д., вчитель ХЗОШ № 147.

Обласний фестиваль “добрих практик” освітян Харківщини “Майстри педагогічної справи презентують” у 2019 році:

- Нестерцова Т.Д. – ІІІ місце у номінації “Трудове навчання”.

Коментарi