До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. ВІЛ, СНІД - звучить загрозливо. У принципі, так воно і є. Адже дані захворювання захопили в свої «тугі мережі» вже тисячі людей. Причому з кожним роком число хворих збільшується.

Молодь — найуразливіша до ВІЛ-інфекції категорія населення. Те, що робить молодих особливо вразливими зумовлюється недоліками усвідомлення небезпеки. Дослідження показують, що в Україні лише одна людина з десяти знає, як уникнути ВІЛ-інфікування. А це дуже тривожна статистика.

З метою формування здорового способу життя, привернення уваги до проблеми поширення венеричних хвороб, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику в школі було проведено ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.