Заходи з нагоди Міжнародного дня миру

З нагоди Міжнародного дня миру, який традиційно відзначають в Україні та в усьому світі 21 вересня, у нашій школі пройшли тематичні заходи.

Зокрема учні 1- 8 класів приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії«Голуб миру». У рамках мистецької майстерні пройшов майстер –клас з оригамі. Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.

Протягом дня був проведений конкурс малюнків «За мир у всьому світі » та акція «Я голосую за МИР» Учні на долоньках написали свої побажання та створили яскравий плакат.

Кожна перерва і кожен урок у цей день були пронизані темою про мир.

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.