14 жовтня - День захисників та захисниць України

До дня захисніків і захисниць України в школі було проведено виховні заходи «На сторожі спокою та миру». Під час яких діти дізналися про традиції святкування дня Покрови в Україні, про славні козацькі традиції, завзято обговорювали січові порядки, відповідали на запитання вікторини «Ой, Січ-мати» та розгадували загадки на кмітливість, співали козацькі пісні та танцювали гопак. Вони висловили подяку героям своєї Батьківщини, побажання миру та любові всім українцям, вшанували пам'ять тих, хто загинув у боротьбі за незалежність та цілісність рідної землі. Учням було запропоновано конкурси «Січові порядки», «Козацькі повір’я та звичаї», «Загадкова скринька», які дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Заходи пройшли жваво і весело, активними були і козаки, і маленькі козачки.

/Files/photogallery/10028/изображение_viber_2021-10-13_14-43-47-782.jpg

/Files/photogallery/10028/изображение_viber_2021-10-18_12-24-19-572.jpg