День української писемності та мови

Традиційно 9 листопада в день української писемності та мови в нашій школі було проведено ряд заходів.

Учні 4-7- х класів брали участь у міському конкурсі знавців української мови "Філолог - ерудит".

/Files/photogallery/10034/ХЗОШ №147 філолог-ерудит, 4-Б.jpg

Учні 9-10-х класів та учителі української мови долучилися до написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності "Слідом за пам'яттю". Учасники згадали вивчені орфограми та пунктограми, мали можливість перевірити себе. Адже саме мовлення - усне й письмове - є візитівкою людини.

/Files/photogallery/10034/ХЗОШ №147 диктант національної єдності, 10 клас.jpg

Також серед учнів 3-11-х класів було проведено І етап Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика. Переможці шкільного етапу продовжать участь у районному. Бажаємо їм успіху!

/Files/photogallery/10034/ХЗОШ №147 філолог-ерудит.jpg