Вічне_слово_Кобзаря

Нехай звучать слова Шевченка

У кожній хаті, кожній школі!!!

Твої пророчії слова

Ми не забудемо ніколи!!!

Знову березень… Знову линуть до нас думи геніального нашого Тараса Григоровича Шевченка! Традиційно у цей весняний час український народ звертається до постаті Великого Кобзаря, аби осягнути всю Його велич, перечитати, переосмислити, відшукати нові сенси.

Щороку 9 березня українці у всьому світі відзначають День народження видатного майстра слова, талановитого художника, славетного і величного Тараса Григоровича Шевченка. До цієї дати у районі прошли заходи «Вічне слово Кобзаря», в яких традиційно взяли активну участь і учні нашої школи, тому що у свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Своїм життям та творчістю великий митець надихав і надихає патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє України.

Шевченкова поезія стала потужним чинником формування українців як нації, його пророчі слова дають сили новим героям-захисникам.

Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава, І воля святая!