Проєкт "МРІЯ"

Сьогодні, 14.03.2023 року, в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, учні 8-11 класів мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності населення.

Зустріч учнів 8-11 класів з представниками кіберполіції Проєкт "Мрія"

Народний месник
Офіційний чат-бот України для повідомлення про ворожі дії на території нашої держави

StopRussiaChannel | MRIYA