Вітаємо переможців національного відбору European Money Quiz

European Money Quiz – це найбільше змагання з фінансової грамотності в Європі. 21.03.2023 відбувся Національний відбір серед зареєстрованих учасників в прямому ефірі в дистанційному форматі за допомогою програми для організації відеоконференцій Zoom та навчальної платформи Kahoot.Учні 8-Б класу Корушкина Ганна та Колонтаєвська Анастасія взяли участь у конкурсі та отримають електронні сертифікати учасника національного відбору European Money Quiz 2023. Учні 9-А класу Коваль Євгеній та Черкесов О.лександр посіли 2 місце в національному відборі, вони отримають грошові призи, які можуть бути витрачені на потреби свого класу з облаштування кабінету з фінансової грамотності. Дякуємо вчителю Лобойко Г.О. в організації підготовки учнів в цьому заході!