День Героїв в Україні

23 травня наша держава відзначає День Героїв - день на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття.

Сотні тисяч людей поклали свої життя на ваги свободи українського народу. Всі вони - Герої!

Такий герой навчався і в нашій школі.

Бутівченко Владислав Романович, випускник 9-Б класу 2010 року. Народився 21 листопада 1994 року. До Харківської загальноосвітньої школи №147 прийшов навчатися в третьому класі. Займався спортом, любив подорожувати, завжди брав участь в усіх шкільних концертах, вікторинах, змаганнях. Мав безліч захоплень та друзів, мав мрії на щасливе життя.

Владислав з перших днів війни став на захист України, на захист нашого права на життя, свободу, майбутнє. Місце служби: батальйон "Кракен", Харків. Полк ССО "Азов". 6 червня 2022 року не повернувся з бойового завдання у місті Вовчанську. Загинув 07.06.2022. Близькі дізналися про загибель Владислава з відео, яке вдалося розшукати у російській групі. Владислав лежить у лісі, вбитий, його очі широко розкриті. Це відео виклав рашист з хештегом «-1». Тіло героя пролежало в тому лісі більше чотирьох місяців. Потім ЗСУ звільнили Вовчанськ. Тіло загиблого героя вдалося повернути лише 26 вересня 2022 року. Похований 30 вересня 2022 року на Алеї Слави, 18 кладовище. Бутівченко Владислав Романович за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений Орденом "За мужність" ІІІ ступеня (УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №437/2022 «Про відзначення державними нагородами України»).