Підсумки міської акції "Поділися своїми мріями" до Міжнародного дня захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Не зважаючи на те, що більше року Україна виборює своє право на існування та незалежність, міська влада продовжує робити усе можливе, аби життя маленьких харків’ян було щасливим і безхмарним – всебічно підтримує обдарованих, заохочує здібних, розвиває особистість.

За ініціативи харківського міського голови була оголошена акція «Поділися своїми мріями» для школярів Харкова, де кожен бажаючий мав змогу написати листа про рідне місто та свої найзаповітніші бажання, пов’язані з ним.

6 тисяч юних харків'ян відгукнулося на ініціативу. Листи надійшли з 33-ох країн з усіх куточків світу та з 18 областей України. Організаторами акції створено виставку дитячих листів про мрії в прифронтовому Харкові. Всі вони наповнені любов’ю до рідного міста, вірою про повернення рідних з війни й надією на Перемогу!

Своєю чергою Ігор Терехов зазначив, що був вражений тим, що мрії дітей не про матеріальне.

Харківський міський голова відповів кожному учаснику акції та зазначив у своєму зверненні до дітей: «Абсолютно кожен писав про перемогу і мир. Незважаючи на вік, незважаючи на те, що всі діти різні, мета і мрія - одна на всіх. Я щасливий, що наші діти саме такі, і впевнений, що ми, дорослі, всі ці мрії виконаємо. Дякую вам, діти, за те, як ви мислите, дякую вчителям за те, що виховали це в вас, дякую батькам за те, що мають таких гідних дітей».

Ігор Олександрович закликав усіх харків’ян не тільки у день дітей, а щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, і тоді маленькі містяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашого рідного міста.