Акція "Горе єднає небайдужі серця!"

На 469 день повномасштабного вторгнення рф в Україну країна-агресор вчинила акт нечуваного звірства проти українського народу, підірвавши Каховську ГЕС. Унаслідок цього злочину тисячі людей залишилися без житла і засобів до існування у водяній пасці. Шановна велика громадо освітян Шевченківського району - учні, батьки, вчителі! Кожен із нас - боєць на своєму фронті, який наближає нашу перемогу щодня. А разом - ми потужна і непереможна сила! Асоціація ДЮГО Шевченківського району "Лідер ХХІ" закликає вас взяти участь в акції "Горе єднає небайдужі серця!", аби продовжувалося життя, аби було щасливим дитинство! Метою акції є підтримка українських дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Кожен із нас може надати допомогу маленьким українцям. У рамках акції збираємо: книги ( художня література, розмальовки, навчальна література); іграшки ( м'ячі, конструктор, розвиваючі ігри для дітей різних вікових категорій тощо); канцелярське приладдя ( зошити, альбоми, ручки, олівці, фломастери, лінійки тощо).

Приєднатися до акції запрошуємо всіх небайдужих харків'ян, передавши свій внесок у приміщення ХСШ N 99 та ХЗОШ N 146 з 09.00 до 15.00. Акція триває до 22.06.2023. Відгукнемося чуйним серцем на нашу спільну біду! Разом переможемо!