/Files/images/дистанційне навчання.jpg

Організація освітнього процесу під час воєнного стану

Освітній процес у період воєнного стану в ХЛ № 147 організовано на освітній платформі HUMAN школа

/Files/images/Снимок-экрана-2023-02-07-112538-1.png

Інструкції з реєстрації та користування для батьків та учнів:

Інструкція з реєстрації та користування для батьків та учнів:

·інструкція довідкової служби HUMAN

· Інструкція як приєднатися до закладу

· інструкція по роботі з платформою "Human школа" для учнів

·Інструкція по роботі з платформою "Human школа" для батьків

Комунікації здійснюються безпосередньо на HUMAN платформі через стрічку, чат, коментарі та Viber/Telegram класні та предметні групи.

З розкладом занять можна ознайомитися на сторінці "Розклад" (після реєстрації на платформі HUMAN)

Розклад уроків, на 2023/2024 навчальний рік

Відеоуроки/відеозаписи уроків розміщено на платформі Human у кожного класу згідно розкладу уроків (у відповідних тематичних заняттях-уроках).

Електронні версії підручників

З питань організації освітнього процесу батькам звертатися : 1-4 класи - до заступника директора з НВР Чіркової Інни Валентинівни, тел. +380994051597;
5-11 класи - до заступника директора з НВР Карєвої Тамари Михайлівни, тел. 725-85-48.