Освіта для здоров'я

/Files/images/______ОСВІТА для здоровя.jpg

Здорова дитина – майбутнє нашої країни

Історія вітчизняної та зарубіжної освіти показує, що проблема здоров’я молодого покоління набула актуальності від перших кроків становлення людського суспільства.

Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті свідчить, що «пріоритетним завданням системи освіти є навчання людини відповідального ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших як до найвищих суспільних та індивідуальних цінностей».

Враховуючи сучасні тенденції розвитку освіти, традиції, що склалися в школі, рівень і структуру дитячої захворюваності, екологічну і соціоекономічну ситуацію, потреби наших учнів у підвищенні рівня загальної культури і культури здоров’я зокрема, колективом закладу сформульована мета своєї діяльності – створення збагаченого освітнього середовища і виховання гармонійно розвиненої особистості, становлення ековалеологічної свідомості, активізація значущих мотивів ведення здорового способу життя, залучення кожної дитини до активної й свідомої участі у творенні свого здоров’я й життя.

Наше завдання – допомогти дитині усвідомити, що тільки дотримання культури здоров’я подарує їй повноцінне, успішне життя. І найголовніше – отримана в школі інформація має стати переконанням, необхідністю й мотивацією майбутнього.

.

Концептуальна модель закладу
«Школа сприяння здоров’ю»

Здоров’я дитини, формування характеру, виховання в неї корисних навичок та вмінь – найважливіші завдання, які стоять перед вчителями нашої школи.

/Files/images/____ школа сприяння здоровя-1.jpg