Зарахування до ліцею здійснюється на підставі:

- особистої заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
- свідоцтва про народження;
- медичної довідки;
- документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до 1 класу)

Порядок зарахування учнів до 1 класу комунального закладу «Харківський ліцей № 147 Харківської міської ради»

Порядок зарахування учнів до 5 класу комунального закладу «Харківський ліцей № 147 Харківської міської ради»

Порядок зарахування учнів до 10 класу комунального закладу «Харківський ліцей № 147 Харківської міської ради»

Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

За допомогою «Портал електронних сервісів міста Харкова» батьки мають змогу самостійно отримати довідку про реєстрацію місця проживання особи та довідку про склад сім'ї.

Алгоритм для батьків як отримати довідки про реєстрацію місця проживання особи та довідку про склад сім'ї.