Порядок залучення благодійних внесків

У роботі з благодійними внесками наша школа, як всі заклади освіти Шевченківського району, підпорядковані Управлінню освіти, керується постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 №1222 (зі змінами) «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» та іншими чинними законодавчими документами.

Усіма питаннями щодо залучення та використання залучених коштів у школі займаються батьки учнів. Працівники закладу попереджені про дотримання законодавчих документів з даного питання. Ні адміністрація, ні педагогічні працівники закладу не втручаються у діяльність батьківської громадськості, не примушують батьків здавати будь-які кошти.

Питання щодо надання закладу освіти благодійної допомоги може прийматися виключно батьками дитини за власною ініціативою та добровільно.

На сайті школи в розділі «Прозорість та інформативна відкритість навчального закладу» щомісячно розміщується інформація щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги.

У разі необхідності батьки учнів можуть ще раз переглянути нормативні документи з питань благодійності на офіційному сайті школи. Крім того, на сайті школи розміщено пам'ятку батькам, які планують здійснити внески до закладу освіти, роз'яснення щодо інструментаріїв благодійності, реквізити розрахункового рахунку, на який можна перераховувати кошти.

Кiлькiсть переглядiв: 728

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.