Шановні читачі!
Вас вітає бібліотека комунального закладу
"Харківський ліцей № 147 Харківської міської ради"

Головна мета, над якою працює наша бібліотека – робити все можливе, щоб читачі дружили з книгою. Щоб з цікавістю входили в широкий та багатогранний світ, який відкриває книга. Щоб жили за давно встановленим мудрим законом істинної культури: ні дня без читання! Всю свою індивідуальну та масову роботу я, завідувач шкільної бібліотеки Єлизавета Вікторівна Нежид, спрямовую на виконання цієї мети.

/Files/images/_____1 библиотекарь.jpg

Поради читачам

- Якщо хочеш поговорити з кимось – відкрий книгу.
- Якщо ти занудьгував – відкрий книгу.
- Якщо хочеш одержати пораду – відшукай її в книзі.
- Якщо прагнеш знайти друга – подружи з книгою.
- Якщо мрієш стати справжньою людиною – читай книги.
- Якщо хочеш відчути безмежні можливості людського розуму, працюй з книгою.

Книга – твій друг, без неї як без рук.

Шкільна бібліотека заснована у 1982 році та налічує понад 25000 примірників художньої літератури,підручників, газет, журналів, брошур. Відвідувачами нашої бібліотеки є майже всі учні та працівники нашої школи.

Головним джерелом нових знань для будь-якої сучасної людини є книга і бібліотека разом з телебаченням та Інтернетом. Наш бібліотечний комп’ютер підключено до мережі Інтернет і читачі бібліотеки мають змогу користуватися не тільки друкованою продукцією, а й знаходити потрібну інформацію для рефератів, виступів, доповідей тощо у всесвітній мережі.

/Files/images/____1абонимент.jpg

В нашій бібліотеці працює два відділи: абонемент та читальна зала.

Абонемент – місце, де видають книги додому. На декілька днів книга – твоя. Ти можеш роздивлятися малюнки, читати, перечитувати, виписувати щось у зошит. В призначений бібліотекарем термін книгу потрібно повернути до бібліотеки – вона потрібна іншим читачам. А якщо не встиг прочитати? Не біда, прийди до бібліотеки і попроси продовжити термін. Йдучи на канікули, не забудь повернути книгу до бібліотеки.

Читальна зала – спеціально обладнане приміщення, що використовується для надання читачам творів друку та інших документів в його межах. Додому їх брати не можна.
Ти запитаєш – чому? Та тому, що є книги які можуть знадобитись читачам в будь-який день. І добре, що вони завжди під рукою.
В читальній залі повинно бути тихо.

/Files/images/____1 читальна зала.jpg

В читальному залі бібліотекар проводить з учнями літературні свята, бібліотечні уроки та конкурси.

Презентація роботи шкільного бібліотекаря

Шкільна бібліотека працює з 9 до 17 години.
Вихідний - субота та неділя.

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА ОФІЦІЙНИМ САЙТОМ
ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ