Відомості про школу

Для успішного навчання й виховання дітей, їх праці й відпочинку, школа має все необхідне:

• просторі сучасні кабінети;
  • 2 комп'ютерних класи;
  • 2 спортивних зала;
  • сучасний стадіон;
  • велику бібліотеку;
  • медичний кабінет;
  • затишну їдальню.

Школа входить до районної та обласної Мережі Шкіл сприяння здоров’ю.

На базі школи працюють секції художньої гімнастики (ДЮСШ з художньої гімнастики), волейболу, таеквон-до (КЗ «КДЮСШ №12»), циркова студія (ЦДЮТ №1), Харківська дитяча хорова школа. В школі працюють гуртки «Спортивний», «Вартові Вітчизни», «Мистецький», керівниками яких є вчителі школи.

Враховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, матеріальну базу кабінетів у старшій школі організовано вивчення української мови, інформатики та історії України на профільному рівні. З метою забезпечення якісного профільного навчання учнів укладені угоди з такими закладами вищої освіти: Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Харківська державна академія фізичної культури, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, Харківський національний автомобільно-дорожний університет, Національний фармацевтичний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний університет внутрішніх справ.

Особливістю нашої школи є те, що під одним дахом із самого відкриття працюють дві школи – загальноосвітня і Харківська дитяча хорова школа, у якій діти протягом 8 років одержують музичну освіту, а по закінченні – диплом державного зразка. Харківська дитяча хорова школа відкрита з 1982 року, як експеримент по об'єднанню загальноосвітніх та естетичних дисциплін в одному комплексі. Крім головного предмета – хору, діти вивчають сольфеджіо, національну та світову музичну літературу, вокал і, звичайно ж, навчаються грі на музичних інструментах. В школі є хори молодших, середніх і старших класів, вокальні ансамблі гітаристів, акордеоністів, музичний театр. Творчі колективи школи – постійні учасники районних, міських, обласних конкурсів, про що свідчать дипломи і грамоти переможців.