/Files/images/_c206104-1.jpg

Підтримуючи ініціативу Харківського міського голови щодо святкування 75-ї річниці Перемоги та вшанування пам'яті воїнів Другої світової війни, 27 квітня в нашій школі пройшла акція "Естафета пам'яті "Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!", присвячена 75-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В рамках акції в нашій школі були організовані та пройшли уроки пам'яті, години спілкування, онлайн - виставка малюнків "Дякуємо Вам за Перемогу!" , створення спецвипуску шкільної газети, присвячений 75-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На сайті закладу працює віртуальний музей українознавства, де ви можете здійснити онлайн - екскурсію до його сторінок, присвячених Другій світовій війні.

В ці пам'ятні дні ми згадаємо наших рідних та близьких, які захищали свою Батьківщину від нацистських окупантів, тих, хто залишився на полях битв.

В ці пам'ятні дні ми привітаємо тих, хто живе поруч із нами та пам'ятає ту війну - наших ветеранів та дітей війни.

Пам'ятаємо! Пишаємося! Ніколи знову!