24.11.2017 У школі пройшли жалобні заходи до Дня пам`яті жертв Голодомору.
На уроках історії та виховних годинах вчителі провели уроки - пам`яті "Україна пам`ятає...", було проведено загальношкільний “Урок-реквієм” на тему: “Трагічними сторінками історії. Голодомор 1932-1933 рр.”, на якому увазі учнів було запропоновано перегляд документальних відео- та фотоматеріалів, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.

/Files/photogallery/9536/viber image.jpg

28.11.2016 В школі був проведений флеш-моб "Запали свічку". Метою проведеного заходу було вшанувати пам'яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в дітей особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати в дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.

/Files/photogallery/9335/ХЗОШ № 147 День пам\'яті голодомор.jpg