В щасливі і тяжкі години, куди б нам не стелився шлях, не стихне пісня українська в людських запалених серцях.

Хай сторона моя багата
І Красива квітами й людьми
Найкраща в світі - пісня наша
Яку співала матінка мені

Україна! Країна смутку і краси, радості і печалі, розкішний вінок з рути і барвінку, над якими світять яскраві зорі. Це історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за своє щастя, свідками чого є високі в степу могили та прекрасна на весь світ українська пісня.
Буває пісня тугою налита, І туга душу наскрізь пропече. Бува така, що наче серед літа. Срібляста річка в сиву даль тече. Такого сплеску і музиці і співі, Вогню такого не передаси Нічим, крім пісні, то сестри любові, криниці невичерпної краси

01.12.2017 року на базі нашої школи відбувся конкурс інсценованої української пісні в якому взяли участь учні 5-11 класів.