Через поле, через гай, йде до діток Миколай.

З нетерпінням я чекаю —
Нині свято Миколая.
Як надворі стане темно,
Він приходить потаємно.

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. День Святого Миколая — це улюблене та очікуване багатьма дітлахами свято покровителя дітей і мандрівників. Воно просякнуте особливою атмосферою приготування та отримання подарунків.

Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він підкладає під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку.

19.12.2017 року учнями 4-х класів було проведено для молодшої школи свято до Дня Святого Миколая.

З самого ранку до дітей завітав Святий Миколай. Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися.