Заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.

В цей день Україна відзначає свої найтрагічніші роковини Голодомору 1932-1933 років. Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке на сьогодні з повним правом можна назвати геноцидом – злочином проти людства. 1933 рік – незагоєна рана України. Її народ нищили фізично і духовно, і навіть важко уявити, скільки сили йому знадобилося, щоб вижити, вистояти, не зникнути з лиця землі…

У школі було проведено тематичні виховні години, учні молодших класів створили пам’ятну аплікацію «Квітка незабудка» та взяли участь в акції «Я доїм шматочок хліба до кінця». Шкільний бібліотекар організувала виставку фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…». А в шкільному музеї українознавства пройшла акція "Запали свічку пам'яті".