В метрошколі пройшов День захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин, який відзначають сьогодні, 4 жовтня -це свято, що допомагає об'єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин.
Живе спілкування з чотирилапими чи пернатими друзями-це найприємніші моменти в житті дітей.
І наші учні метрошколи також люблять і мають улюбленців та долучились до цієї справи. Діти знають і пам'ятають, що ми одна велика сім'я на маленькій планеті і роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі. Девізом уроку стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері, які звернені до всіх нас: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив». Учні запам'ятали, що всім братам нашим меншим потрібна турбота, ласка і любов. І вони обов'язково відповідатимуть нам тим же!
Тому давайте не забувати про те, що ми – одна сім’я на цій планеті і завжди пам’ятати: роблячи добру справу, дбаючи про тварин, ми допомагаємо собі!