Тиждень образотворчого мистецтва до Дня художника під гаслом «Творимо від душі»

З 02.10 по 06.10, напередодні Дня художника, у нашій школі пройшов тиждень образотворчого мистецтва під гаслом «Творимо від душі».

Залучення дитини до образотворчого мистецтва створює основу естетичного виховання. Низка заходів предметного тижня була направлена на створення зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням.

Основна мета тематичного тижня: познайомити з цікавими засобами мистецтва, пробудити уяву та фантазію учнів, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття.

Упродовж тижня в початковій школі було проведено:

Ігри «Знайди 10 відмінностей» та «Домалюй»;

Віртуальну екскурсію-подорож «У країні мистецтва»;

Розгадування загадок, кросвордів ;

Знайомство з нетрадиційними техніками образотворчого мистецтва: «набризг», «декупаж», «плямографія»;

Флешмоб «Малюю казку»;

Та виставку малюнків до дня посмішки 06.10 «Мій позитивний смайлик».

Увесь цей час школярі малювали, дізнавалися щось нове про мистецтво, виражали свої емоції та творили від душі.

Наші учні найталановитіші та найкреативніші! Дякуємо усім за мистецький тиждень, проведений разом!