Заняття з минної безпеки

12.10.2023 спеціалістами організації Handicap International було проведено заняття з мінної безпеки. Тематична бесіда із школярами мала неабияку актуальність, адже діти найчастіше стають учасниками небезпечних подій, а іноді – трагедій.

Вибухонебезпечні предмети становлять загрозу життю людини та оточуючих. До них відносять: артилерійські снаряди, реактивні та інженерні міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати, набої різних видів. Найчастіше такі небезпечні знахідки можна виявити будь-де. Учні отримали корисну інформацію від спеціалістів Handicap International. Діти зробили висновки і запам’ятали головні правила: знайшов невідомий предмет, за зовнішніми ознаками схожий на вибухонебезпечний - повідом дорослих, рятувальників чи поліцейських, помітив невідомі предмети - у жодному разі їх не чіпай, не переноси, не розбирай, не кидай в них різні предмети.