"Руханки сили" для дорослих та дітей

Руханки та фізкультхвилинки є важливою частиною зростання та навчання дітей. Вони сприяють розвитку дітей та учнів, а також допомагають їм бути активними, здоровими й концентрованими як на уроках, так і в позакласний час. Учні нашого ліцею завжди на висоті та готові у будь-який час підхопити ініціативу та рухатися, рухатися, рухатися! Тому учні разом з педагогами із задоволенням долучились до флешмобів #«Руханка сили» для підтримки ментального здоров’я дорослих та дітей, який відбувся у межах ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) разом із громадською організацією «Рух Олександра Педана «JuniorS» та до Всеукраїнської онлайн руханки в рамках проведення фестивалю «Назустріч успіху».