День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні, які відстояли право українців на власний вибір та свободу. До цього дня за ініціативою ХГ № 22 в районі пройшов виховний захід «Час плине, а пам'ять залишається...», до якого долучилися і учні нашої школи. нашому ліцеї пройшов, присвячений вшануванню пам'яті загиблих під час Революції гідності 2014 року. Впродовж заходу учні більше дізналися про хронологію подій на Майдані, переглянули документальні відео «20 лютого: Як це було» та поділилися своїми враженнями. Був проведений єдиний урок «Тернистий шлях до свободи». Діти у віршованій формі розповіли про події тих днів на Майдані, прийняли участь у акції «Янголи Пам’яті», де згадали Героїв Небесної Сотні поіменно та створили білих паперових Янголів Нібесної Сотні. Ще діти зробили історичні інформаційні постери «Час плине, а пам'ять залишається...». Також учні ліцею вшанувалипам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності. Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну. Будемо пам’ятати...

Посилання на падлет-дошку з постерами: