Міжнародний День щастя!

20 березня світ святкує День щастя – почуття, без якого неможливо уявити свого життя. Бути щасливим — мрія кожного.Кожна людина може робити свій день щасливим попри всі труднощі. Це твердження довели учні нашого ліцею, які, не зважаючи на повітряну тривогу та складні життєві умови, намагаються бути щасливими і веселими. До цього дня за ініціативою ДЮГО «САМ 89» ХЛ № 89, при активної участі учнів нашого ліцея, в районі було створено онлайн-привітання «Щастя є…».

Щастя — це коли тебе розуміють, цінують і люблять. Бажаємо, щоб у вашому житті було саме так! Нехай кожен день буде сповнений радості, тепла та щирих посмішок!