Тиждень трудового мистецтва у нашому ліцеї

Увага, увага, увага! Тиждень Трудового навчання успішно завершено, і це були дні, наповнені неймовірним навчальним та практичним досвідом для наших учнів!

Протягом цього тижня наші учні мали можливість випробувати себе у різних видах праці. Вони створювали вражаючі проєкти, виготовляли корисні предмети та розвивали свої творчі здібності. Вони не лише навчалися новим навичкам, але й долучилися до цікавих онлайн майстер-класів та тренінгів, де дізналися багато цікавого про світ професій та підприємництва. Підсумковим заходом був «Виставка-калейдоскоп вмінь і знань», де діти вміло проявили свої творчі здібності.

Маємо надію, що наші учні будуть використовувати отримані знання та навички в майбутньому і це буде початком їх захоплюючої подорожі до успішного майбутнього!