Тиждень творчості класних керівників у нашому ліцеї

З 8 по 12 квітня в нашому ліцею було проведено Тиждень творчості класних керівників, в рамках якого відбулися цікаві та змістовні заходи з учнями.

Класні керівники через застосування елементів інноваційних, здоров'язберігаючіх та комп'ютерних технологій спрямовували виховну роботу на розвиток особистості, загальнолюдських рис, підвищення загально культурного рівня, патріотичних почуттів, екологічної культури.

Дані види роботи з учнями сприяли згуртованості класних колективів, формування у школярів громадської позиції, екологічної культури, розвитку творчих пізнавальних інтересів, підвищенню інтересу до позакласної роботи.

Найпоширенішою формою організації виховної роботи є індивідуальна робота та години спілкування класного керівника, яка проводиться раз на тиждень.

Такі години були різноманітними за тематикою та формами проведення, пов'язаними із життям класу.

Класні керівники 1 - М класу Кравченко Т. О. та 4 - В класу Ілюшина Т. М. провели годину спілкування, присвячену Міжнародному дню авіації та космонавтики, де розглянули Україну як визначну космічну державу. І сьогодні, попри серйозні виклики, які постали перед нашою країною, вчені в конструктори продовжують розвивати потенціал ракетно-космічної галузі.

Класний керівник 2 - М класу Єрмошенко О. Л. ознайомила дітей з різноманітним світом професій.

Класні керівники 2 - А класу Кудій В.Л. та 2 - Б класу Бодякіна О. В. провели урок - міні проєкт "Україна - моя Батьківщина", де знайомили дітей з різними містами та місцями України. А класний керівник 4 - Б класу Винокурова Н.Ф. провела екологічну мозаїку " Подорож Україною".

Класний керівник 3 - А класу Карпенко провела годину спілкування на тему" Сім кольорів щастя", де було розглянуто питання: що потрібно для щастя?

Класний керівник 6 - Б класу Волошина І.В. провела виховну годину "Молодь обирає здоров'я", де обговорили питання здорового харчування.

Класний керівник 7 - Б класу Нежид Є. В. провела круглий стіл на тему " Я маю право", обговорювали права дітей, а саме право жити в своїй країні.

Класний керівник 8 - В класу Пухтінова Л. І. провела годину спілкування " Винаходи українців, якими користується весь світ " - як це прославляє нашу країну.

Тиждень закінчився психолого-педагогічним семінаром, який провела соціальний педагог ліцею Барановська- Стельмах Т.С. на тему" Конфлікт і спілкування ", де класні керівники ознайомилися з такими питаннями як:

- Якість діалогової комунікації полягає в ненасильницькому спілкуванні;

- В основі конфлікту лежить непорозуміння;

- Вміння висловити свої потреби в екологічній формі;

- Мова спілкування - це мистецтво розуміти, що тобі потрібно й чого ти хочеш від інших людей;

- Алгоритм побудови діалогу при ненасильницькому спілкуванні;

- Гра " Перефразуй вимогу на прохання".