Новорічне свято для молодших школярів

Усі ми — діти й дорослі, з нетерпінням щорічно очікуємо зими. У народі говорять: «Зима прийшла і празничків привела».
І справді, взимку — майже щодня свято, кожне з яких є неповторним цікавим дійством із забавами та веселощами!
Весело пройшли новорічні свята у школі. Новорічні ранки, вечори, дискотеки - сповнені веселощів і завзяття.
Головною подією цього радісного тижня стала вистава "Пригоди Діда Мороза", яку підготували учні 11-А класу. Виставу подивилися та отримали справне задоволення учні 1-4 -х класів, батьки та друзі школи.
До новорічних свят усі учні початкової школи одержали солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Щиро дякуємо !
Вітаємо всіх із Новим Роком та Різдвом Христовим!!!
Хай буде Новий Рік схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
Щоб здійснилися задуми і мрії,
І щастям повнились надії!