Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

№ з/п Прізвище, ім`я, по батькові учня місце Клас Прізвище, ім`я, по батькові учителя
Українська мова та література
1 Мокрушина Дар’я Максимівна ІІІ 11 Деревльова Ірина Миколаївна
1 Колонтаєвська Анастасія Олексіївна ІІІ 8 Вовк Маргарита Володимирівна
1 Мокрушина Дар’я Максимівна ІІ 11 Григоренко Віра Олексіївна
1 Забара Лілія Олегівна ІІ 10 Шудренко Алла Геннадіївна
2 Галича Марія Сергіївна І 11 Шудренко Алла Геннадіївна
1 Головіна Єлизавета Олексіївна ІІІ 7 Пухтінова Людмила Іванівна
1 Коваль Євгеній Юрійович ІІІ 9 Шудренко Алла Геннадіївна
Трудове навчання (технології)
1 Іллічова Поліна Дмитрівна ІІ 9 Нестерцова Тетяна Дмитрівна
Правознавство
1 Коваль Євгеній Юрійович ІІ 9 Качан Юлія Вікторівна
ІІ етап ХІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика – Гладун Марія, ІІ місце, вчитель Любченко Л.Г.
Коваль Євген, 9-А клас – радіоолімпіада, ІІІ місце, вчитель Пухтінова Л.І.
Evropean Money Qviz ІІ місце національний відбір Коваль Євген, Черкесов Олександр , 9-А клас, вчитель Лобойко Г.О.; учасники Корушкіна Ганна, Колонтаєвська Анастасія, 8-Б клас
Кононенко Марія, Талибова Лейла, Діжевський Іван, 11-А клас, Лазарева Дарина, 10-А клас - активна участь у вікторині до 250-річчя від дня народження В.Каразіна. вчитель Деревльовій І.М.
Міський челендж «Як зацікавити сучасних школярів навчанням: лайфхаки від харківських освітян, батьків, випускників та учнів» - Сергієнко Максим, 11-А
Міський челендж «Харків інтелектуальний: від минулого до сучасності», Оробей Владислав, Амелін Сергій, 9-Б клас, вчитель Карєва Т.М.
Районний онлайн-фестиваль «Ave, Skovoroda!» Оробей Владислав, 9-Б клас, вчитель Карєва Т.М.